משרד עורכי דין משה פרץ

משרד עורכי דין משה פרץ הינו משרד בוטיק ותיק ובעל ניסיון רב בתחום העזבונות והירושות ובתחום דיני המקרקעין.

צוות המשרד מורכב מערוכי דין מקצועיים שעסקו במהלך השנים בניהול תיקים רבים ומגוונים שהיקפם נאמד במאות מיליוני שקלים. ברבות השנים רכש לעצמו המשרד מוניטין רב וכיום הוא מייצג במקצועיות שורה ארוכה של לקוחות מוסדיים ופרטיים.

 

בתחום דיני המשפחה המשרד נותן ייעוץ וטיפול משפטי בכל הקשור לעזבונות וירושות. עורך דין משה פרץ וצוות המשרד, מלווה את לקוחותיו במגוון נושאים מעולם זה, ביניהם עריכת צוואות נוטריוניות וליחידים ולבני זוג, קיום צוואות וירושות, נאמני עזבון, התנגדות לצוואות ויורושות והגנה מפני אלו, וכן ניהול הליכים משפטיים בכל הערכאות באופן מקצועי תוך בניית אסטרטגיה מקיפה שתוביל להשגת המטרות שהוצבו.

 

בתחום הנדל”ן מלווה המשרד את לקוחותיו בעסקאות רכישה ומכירה, השכרה מסחרית, פירוק שותפות נדל”ן, תכנון מס בעסקאות נדל”ן, וכן מעניק ייעוץ משפטי מקיף בסוגיות נדל”ניות מורכבות. המשרד שם דגש על התעדכנות מתמדת בדיני המקרקעין, ובעתדכנות בפסיקות ובשינויים השוטפים והחדשים ביותר בתחום, וזאת על מנת לתת ללקוחותיו את המענה הטוב ביותר לכל המורכבויות הנדל”ניות העומדות לפתחם, ומתוך שאיפה מתמדת להשאר ולהוות חלק מוביל ומעצב בעולם דיני המקרקעין בישראל.

 

צוות המשרד ליווה במהלך השנים מאות לקוחות בשעתם הרגישה תוך כדי שמירה על מקצועיות, הכלה ואיכות ללא פשרות. המשרד חרט על דיגלו מקצועיות ללא פשרות, ליווי משפטי איכותי ומסור וכן שירות מקצועי ואדיב וזאת בפני כל הערכאות השיפוטיות.

מתוך תכנית בוקר אור – ערוץ 10

מתוך תכנית בוקר אור – ערוץ 10

אנחנו במספרים

מיליון ש"ח שניהלנו בתיקים עד היום

לקוחות מרוצים ששירתנו עד היום

%

הצלחה בתיקי עזבונות

שנות ניסיון

תחומי ההתמחות שלנו

 

דיני ירושה ועזבונות

עריכת צוואות, וצוואות נוטריוניות

עריכת צוואה מאפשרת לכל אדם לקבוע מה יעלה בגורל רכושו לאחר מותו, אדם שאינו משאיר צוואה אחרי לכתו אך משאיר יורשים על פי דין  אינו מפקיר את רכושו ורכושו יועבר ליורשיו החוקיים בחוק הירושה (בן זוג, ילדיו, הוריו, אחיו, וכיו”ב). במידה והאדם רוצה לחלק את רכושו באופן שונה מזה שנקבע בחוק, עליו לערוך צוואה ובה הוא מפרט את צוואתו לפי רצונו.

הגנה מפני התנגדות לצוואה/ירושה

במידה ויש חשש כי תוגש התנגדות על ידי אחד או יותר מהיורשים, מומלץ כי הבקשה לקיום הצוואה/ירושה תוגש על ידי עורך דין העוסק בתחום הירושות והצוואות, עו”ד כזה, יידע לזהות מיד האם בצוואה יש בפגם כלשהו שעלול להביא לביטול הצוואה על ידי בית המשפט וייתן את הייעוץ הראשוני ליורשים  כיצד להתנהל אל מול מתנגדי הצוואה או הירושה.

התנגדות לקיום צוואה

קיום צוואת המנוח הינו נושא רגיש המעורר לא פעם מחלוקות ומשקעים מהעבר, משקעים אלה עלולים לגרום לכך שאחד מהיורשים או מכרים של המנוח יביעו התנגדות לקיום הצוואה, בעזרת ליווי עורך דין מומחה בתחום ניתן להגיש בקשה להתנגדות קיום הצוואה לרשם לענייני ירושה ולהתחיל בתהליכים המשפטיים הכרוכים בכך.

 דיני נדל”ן ומקרקעין

תכנון מס בעסקאות נדל"ן

המיסים החלים על עסקאות מקרקעין הם גבוהים ויכולים להגיע לסכומים של עשרות ומאות אלפי שקלים (שכן הם נגזרת ישירה מסכום העסקה). עורך דין מתחום המקרקעין הבקיא בחוק יכול להביא לכם הפחתה משמעותית בחבות המס ואף לקבל פטור מלא במקרים מסוימים. ולכן, בטרם חתימה על חוזה המכר יש לבצע תכנון מס בכל עסקאות הנדל”ן.

ייצוג בעסקאות נדל"ן

עסקאות נדל”ן נחשבות לעסקאות רכש מורכבות ובעלות חשיבות עליונה הן לאדם שמבצע אותן והן למחוקק. מורכבות זו נובעת הן מגובה הסכומים המעורבים בעסקה והן מהמורכבויות המשפטיות של עסקאות אלו. ייצוג בעסקאות אלו על ידי עורך דין המתמחה בתחום הנדל”ן הכרחית, שכן הוא ימנע כשלים בהבנה של חוזה המכר, שעלולים לגרום להוצאה כספית מיותרת.